Сповідь рашиста: "Мы когда Лиман сдавали, там всех повырезали, хохлов е***ых… Насиловали, резали…" (перехоплення СБУ)

При відступі з Лиману рашисти масово вбивали цивільних і ґвалтували жінок. Про це свідчить перехоплення розмови двох окупантів, опубліковане СБУ 9 січня.

"Мы когда Лиман сдавали, там всех повырезали, хохлов е***ых… Насиловали, резали их там, расстреливали. В Лимане, в Торском всех просто шли, расстреливали. Всех мужиков, кто помоложе, забирали к себе туда, а баб, вот этих молодых: всех е**ли, резали их, расстреливали", – зізнається у воєнних злочинах окупант.

"Його слова задокументовані, і слідчі СБУ працюють над тим, аби рашисти отримали максимальне покарання за кожен свій злочин", – йдеться в повідомленні СБУ.

Підкреслюється, що армія РФ – це воєнні злочинці й маніяки, що насолоджуються знущанням над мирним населенням тимчасово окупованих територій, і що ця перехоплена розмова стане ще одним доказом у Гаазі під час суду над тими загарбниками, кому таки вдасться вижити на цій війні.

Раніше було опубліковане перехоплення, у якому рашист-вбивця розповідав дружині: "Це всього лише хохли, непотріб, пил… Хохляцька дитина – задушити в утробі..."

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті