Сповідь рашиста: "Мы когда Лиман сдавали, там всех повырезали, хохлов е***ых… Насиловали, резали…" (перехоплення СБУ)

При відступі з Лиману рашисти масово вбивали цивільних і ґвалтували жінок. Про це свідчить перехоплення розмови двох окупантів, опубліковане СБУ 9 січня.

"Мы когда Лиман сдавали, там всех повырезали, хохлов е***ых… Насиловали, резали их там, расстреливали. В Лимане, в Торском всех просто шли, расстреливали. Всех мужиков, кто помоложе, забирали к себе туда, а баб, вот этих молодых: всех е**ли, резали их, расстреливали", – зізнається у воєнних злочинах окупант.

"Його слова задокументовані, і слідчі СБУ працюють над тим, аби рашисти отримали максимальне покарання за кожен свій злочин", – йдеться в повідомленні СБУ.

Підкреслюється, що армія РФ – це воєнні злочинці й маніяки, що насолоджуються знущанням над мирним населенням тимчасово окупованих територій, і що ця перехоплена розмова стане ще одним доказом у Гаазі під час суду над тими загарбниками, кому таки вдасться вижити на цій війні.

Раніше було опубліковане перехоплення, у якому рашист-вбивця розповідав дружині: "Це всього лише хохли, непотріб, пил… Хохляцька дитина – задушити в утробі..."

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті