Виконком Одеси з другої спроби проголосував знесення пам'ятника Катерині, але "далі ще буде"

Виконавчий комітет Одеської міської ради підтримав проєкт рішення про демонтаж та перенесення пам’ятника Екатеріні II. Про це йдеться у повідомленні міськради у Телеграм-каналі 24 листопада.

"На засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради членами виконкому підтримано проєкт рішення про демонтаж та перенесення пам’ятника «Засновникам Одеси»", - повідомила міськрада.

Як пише сайт "Думська", це рішення вдалося прийняти з другої за день спроби. На ранковому засіданні рішення ухвалити не змогли: утрималися депутати Григорій Трипульський та Артур Аміров. Мер Одеси Геннадій Труханов пояснив це так: "Вони помилково вважали, що це рішення вже включене до порядку денного, і тому не голосували. Потім вони попросили переголосувати".

Одже, за проголосували десять членів виконкому. Наразі питання винесуть на сесію міськради, яка відбудеться 30 листопада.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті