Іран допоможе росії виробляти на її території безпілотники для війни з Україною – WP

РФ уклала з Іраном непублічну угоду про початок виробництва на російській території ударних безпілотників. Про це з посиланням на трьох західних чиновників, ознайомлені з цим питанням, повідомив The Washington Post 19 листопада.

"Згідно з новими розвідувальними даними, отриманими США та західними службами безпеки, після кількох тижнів нападів на українські міста за допомогою безпілотників іранського виробництва москва непомітно досягла угоди з Тегераном про початок виробництва сотень безпілотних бойових літаків на території росії", – сказано у повідомленні.

Підкреслюється, що іранські й російські офіційні особи завершили угоду під час зустрічі в Ірані на початку листопада і зараз швидко рухаються до передачі проектів і ключових компонентів, які можуть дозволити почати виробництво протягом декількох місяців.

За словами чиновників, на яких посилається видання, ця угода, якщо вона буде повністю реалізована, означатиме подальше поглиблення російсько-іранського альянсу, який уже надав вирішальну підтримку військовій кампанії москви в Україні.

"Придбавши власну конвеєрну лінію, росія могла б різко збільшити свої запаси відносно недорогих, але дуже руйнівних систем озброєнь, які останніми тижнями змінили характер українського конфлікту, що триває дев’ять місяців", – сказано в повідомленні.

У повідомленні підкреслюється, що для РФ ця угода може задовольнити критичну потребу в високоточних боєприпасах, яких не вистачає після дев’яти місяців боїв, а лідери Ірану можуть вважати, що вони зможуть уникнути нових санкцій, якщо безпілотники будуть фізично зібрані в росії.

Раніше повідомлялось, що влада білорусі хоче за допомогою Ірану виробляти складові для реактивних снарядів.

Статті

Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Країна
26.04.2024
10:51

Український метал: здається, є надія

"Виробничі результати за підсумками року могли бути вищими, якби імпортна продукція з Китаю не заходила у великих обсягах на вітчизняний ринок, особливо коли в Україні виробляються аналоги".
Всі статті