Євросоюз підготує перші санкції проти компаній з Китаю через війну в Україні - Bloomberg

Європейська комісія запропонувала нові торговельні обмеження щодо близько двох десятків компаній, зокрема трьох, розташованих у Китаї, які звинувачуються в підтримці військових дій Росії в Україні. Про це з посиланням на проєкт санкцій повідомило агентство Bloomberg, - пише "Європейська правда".

У санкційному списку, який розглядає ЄС, додались компанії з Гонконгу, Індії, Китаю, Сербії та Туреччини. В разі його схвалення китайські юридичні особи вперше потраплять під санкції ЄС у зв’язку з підтримкою агресії Росії в Україні.

Раніше ЄС пропонував внести до санкційного списку кілька китайських компаній, але ці пропозиції були відхилені через опір деяких країн-членів і після того, як Пекін надав запевнення, що не порушуватиме санкцій.

Санкційна пропозиція ще має бути схвалена всіма державами-членами ЄС, тож може змінитись.

Видання EUObserver з посиланням на проєкт документа, що є у розпорядженні редакції, писало, що у переліку – низка російських компаній, які допомагають везти зброю з КНДР на захід Росії, а також кілька другорядних посадовців, причетних до вивезення українських дітей вглиб окупованих територій і до Росії. 

Перед цим з'являлася публікація, що у новому пакеті санкцій ЄС буде понад 200 імен і назв.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті