Єврокомісія схвалила переговорну рамку для України по вступу до ЄС. Що далі

Єврокомісія подала Європейській раді пропозиції щодо проектів переговорних рамок для України та Молдови та усний звіт про прогрес, досягнутий обома країнами. Про це йдеться у повідомленні Єврокомісії, - інформує "Громадське радіо".

Рамки переговорів встановлюють керівні принципи та принципи переговорів щодо вступу з кожною країною-кандидатом.

Проект рамок, підготовлений Європейською комісією, поділено на три частини:

  • принципи, що регулюють переговори про вступ,
  • зміст переговорів,
  •  процедура переговорів.

"Мета переговорів полягає в тому, щоб Україна та Молдова ухвалили норми ЄС у повному обсязі та забезпечили їх повну реалізацію та дотримання", – йдеться у повідомленні.

Проект рамок переговорів ґрунтується на досвіді минулих розширень та поточних переговорах про вступ. Вони інтегрують переглянуту методологію розширення і беруть до уваги законодавство ЄС, що розвивається.

Тепер Верховна Рада має розпочати внутрішнє обговорення цих текстів.

Після того, як Рада затвердить рамки переговорів, почергове головування у Раді Європейського Союзу представить узгоджену спільну позицію ЄС на першій міжурядовій конференції за участю кожної країни, що ознаменує офіційний початок переговорів про вступ.

На цьому етапі буде оприлюднено рамки переговорів.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті