Єврокомісія готова схвалити початок переговорів з Україною щодо членства в ЄС – Bloomberg

Єврокомісія готується рекомендувати початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела 22 вересня.

"Очікується, що наступного місяця Європейська комісія рекомендуватиме розпочати багаторічний процес вступу до ЄС. Але вона може наполягати на досягненні прогресу в деяких пріоритетних сферах, включаючи боротьбу з корупцією, як на проміжних кроках", - зазначили джерела.

У виданні додали, що після того, як комісія надасть свою рекомендацію, лідери ЄС повинні будуть підписати її, найімовірніше, на саміті в грудні. Після цього Україна розпочне тривалу процедуру завершення реформ і наближення до законодавства ЄС у більш ніж 30 сферах, включаючи верховенство права та економіку.

Як повідомлялось раніше, у Молдові задумалися про вступ до ЄС без Придністров'я.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті