Єврокомісія готова схвалити початок переговорів з Україною щодо членства в ЄС – Bloomberg

Єврокомісія готується рекомендувати початок переговорів щодо вступу України до Європейського Союзу. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела 22 вересня.

"Очікується, що наступного місяця Європейська комісія рекомендуватиме розпочати багаторічний процес вступу до ЄС. Але вона може наполягати на досягненні прогресу в деяких пріоритетних сферах, включаючи боротьбу з корупцією, як на проміжних кроках", - зазначили джерела.

У виданні додали, що після того, як комісія надасть свою рекомендацію, лідери ЄС повинні будуть підписати її, найімовірніше, на саміті в грудні. Після цього Україна розпочне тривалу процедуру завершення реформ і наближення до законодавства ЄС у більш ніж 30 сферах, включаючи верховенство права та економіку.

Як повідомлялось раніше, у Молдові задумалися про вступ до ЄС без Придністров'я.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті