Євродепутати підтримали територіальну цілісність Грузії і закликали накласти санкції на російських окупантів

Європарламент ухвалив резолюцію, в якій висловлено підтримку суверенітету і територіальної цілісності Грузії та засуджено "незаконну окупацію РФ грузинських регіонів Абхазії і Південної Осетії". Резолюція закликає запровадити адресні санкції щодо осіб, "відповідальних за порушення суверенітету, територіальної цілісності та прав людини Грузії".

У серпні 2008 р. між Грузією і РФ та підтримуваними нею самопроголошеними республіками Південна Осетія та Абхазія велися бойові дії. Вони завершилися після підписання за посередництва ЄС угоди про припинення вогню. Південна Осетія та Абхазія залишаються при цьому окупованими територіями Грузії. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті