Єврейська автономна область РФ взяла "шефство" над окупованим районом Донеччини

Губернатор Єврейської автономної області Ростислав Гольдштейн приїхав у квазіутворення "ДНР" у рамках "шефства" над окупованим Амвросіївським районом Донецької області. Про це 2 жовтня пишуть пропагандистські ЗМІ.

Повідомляють, що Гольдштейн зустрівся з ватажком "ДНР" Денисом Пушиліним. За його словами, "ДНР дійсно залучена повністю в рамках єдиної країни на підтримку регіонів-шефів".

"І одним із регіонів-шефів стала Єврейська автономна область", - цитується Пушилін.

Як "шефську" допомогу від Єврейської автономної області РФ згадують ремонт в одній зі шкіл Амросіївського району та відпочинок дітей. У планах до кінця цього року, а також на 2024 рік - "розвиток шкіл району та допомога жителям із ремонтом проблемних покрівель".

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті