єВідновлення: українцям вже виплачено мільярд гривень на відбудову житла

Українцям вже виплачено 1 мільярд гривень на відбудову житла у рамках програми єВідновлення. Про це повідомляє Мніреінтеграції.

Ці гроші держава виплатила громадянам для ремонтів квартир і будинків, які були пошкоджені через російські обстріли.  Таким чином, виплати у межах програми єВідновлення вже отримали 12 146 людей. 

Загалом з травня поточного року українці подали понад 41 тисячу заяв. Найбільше – мешканці Харківської, Київської та Миколаївської областей.

"Зазначимо, що 75% коштів на будівельні матеріали були витрачені у невеликих місцевих магазинах. Будівельні роботи також замовлені у фізичних осіб-підприємців", - йдеться у повідомленні.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті