єВідновлення: українцям вже виплачено мільярд гривень на відбудову житла

Українцям вже виплачено 1 мільярд гривень на відбудову житла у рамках програми єВідновлення. Про це повідомляє Мніреінтеграції.

Ці гроші держава виплатила громадянам для ремонтів квартир і будинків, які були пошкоджені через російські обстріли.  Таким чином, виплати у межах програми єВідновлення вже отримали 12 146 людей. 

Загалом з травня поточного року українці подали понад 41 тисячу заяв. Найбільше – мешканці Харківської, Київської та Миколаївської областей.

"Зазначимо, що 75% коштів на будівельні матеріали були витрачені у невеликих місцевих магазинах. Будівельні роботи також замовлені у фізичних осіб-підприємців", - йдеться у повідомленні.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті