ЄС готовий відповісти санкціями: Боррель попередив Білорусь про наслідки розміщення ядерної зброї РФ

Верховний представник ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Жозеп Боррель заявив, що якщо Білорусь розмістить на своїй території ядерну зброю росії, блок готовий запровадити санкції проти країни. Про це дипломат 26 березня написав у Twitter, - повідомляє УНН.

"Розміщення у Білорусі російської ядерної зброї означало б безвідповідальну ескалацію та загрозу європейській безпеці. білорусь ще може це зупинити, це їхній вибір. ЄС готовий відповісти подальшими санкціями", - написав він.

Як повідомлялося, МЗС України заявило про необхідність негайно скликати позачергове засідання Ради Безпеки ООН з приводу намірів російського диктатора путіна розмістити у Білорусі тактичну ядерну зброю. 

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті