Єрмак відреагував на відео з розстрілом беззбройного українського полоненого росіянами

Голова Офісу президента Андрій Єрмак вважає воєнні злочин росіян проявом їх національної нікчемності та нагадую про немінучу розплату окупантів. Про це він написав у своєму телеграм-каналі 6 березня.

Він зазначив, що воєнні злочини культивуються в росії та "відбілюються їх пропагандою та міфами про «нацистів»".

"Вбивство людини, яка потрапила в полон - ще один приклад цього.  А ще - це приклад їх національної нікчемності та слабкості. За кожен такий воєнний злочин буде розплата. Ніхто не зможе сховатися від неї", - прокоментував голова ОПУ відео з вбивством беззбройного українського полоненого російськими окупантами.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті