Єдина можливість: для окупованого Донбасу запуск поїзда з Волновахи до Маріуполя став справжньою подією

Із Волновахи до Маріуполя і назад запустили два потяги, ранковий і вечірній. Сюжет на цю тему зняв один із російських пропагандистських каналів.

На думку журналістів РФ, відкриття ще нещодавно звичного і буденного маршруту стало справжньою подією і "наочним підтвердженням відновлення залізничного сполучення в республіці". Так званий поїзд складається всього з двох плацкартних вагонів, які тягне за собою маневровий тепловоз.

"Для багатьох із них цей приміський поїзд - єдина можливість відвідати рідних або доїхати до роботи", - хвалить автор місцеву владу.

"Звичайно, це дуже важливо, бо в нас ні автобуси не ходять, нічого - тільки цей транспорт, щоб виїхати", - кажуть задоволені пасажири.

Про те, що до російського вторгнення 2022 року між Маріуполем і Волновахою регулярно курсували автобуси, приміські поїзди та поїзди далекого сполучення, у сюжеті не йдеться.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті