ЄБРР хоче подвоїти інвестиції в Україну, для чого збільшив свій капітал на 4 млрд євро

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) 19 грудня повідомив, що його правління схвалило збільшення капіталу на 4 мільярди євро (4,3 мільярда доларів), що дозволить банку подвоїти свої інвестиції в Україну, - повідомило "Радіо Свобода".

Збільшення капіталу, третє в історії банку, доведе його до рівня у 34 мільярди євро. Рішення набере чинності 31 грудня 2024 року.

«Додатковий капітал від акціонерів буде використано для забезпечення значних і стійких інвестицій у реальну економіку України, як під час війни, так і під час її відновлення», – йдеться в повідомленні.

Це відбувається в час, коли спонсори України, головним чином Сполучені Штати, заявили про ознаки втоми з боку донорів, що вплинуло на ціни облігацій України.

За даними ЄБРР, з моменту повномасштабного вторгнення Росії банк розмістив в Україні понад 3 мільярди євро.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті