Японія виділила Україні новий пакет допомоги на 470 млн доларів

Японія виділила Україні новий пакет гуманітарної допомоги на 470 мільйонів доларів. Про це 30 березня повідомила пресслужба МЗС Японії.

"Японія у співпраці з міжнародною спільнотою, включно з країнами "Великої сімки", продовжить підтримувати і бути поруч із народом України, який зіткнувся з труднощами внаслідок вторгнення РФ", - повідомили представники уряду Японії.

Загалом нашій країні видадуть 470 мільйонів доларів. Ці кошти переважно підуть на розмінування територій і відновлення енергетичної системи.

У рамках нового пакета гуманітарної допомоги Японія придбає обладнання, необхідне для розмінування та розчищення завалів, а також для відновлення енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури.

Нагадаємо, трохи більше ніж тиждень тому прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда вперше відвідав Київ.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті