Японія додатково надасть Україні $4,5 мільярда на відновлення

Прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда оголосив про намір надати Україні додаткову допомогу на загальну суму 4,5 млрд доларів США. Про це він заявив під час відеоконференції лідерів країн "Великої сімки", повідомляє TBS NEWS DIG.

"На початку зустрічі, на якій також був присутній президент України Зеленський, прем'єр-міністр Кісіда оголосив про намір Японії надати додаткову допомогу в розмірі 4,5 мільярда доларів на відновлення й реконструкцію", - зазначив Кісіда.

Також повідомляється, що прем'єр-міністр Японії презентував плани щодо призначення організацій третіх країн, яких підозрюють у причетності до "обходу санкцій" росії, як санкційних цілей до кінця року.

Як повідомлялось раніше, за підтримки Японії Україна отримає $550 млн для аграрної галузі і $1,2 млрд - для фінансування соцсфери.

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті