Януковича та Азарова будуть судити за підписання "Харківських угод"

Біглого президента Януковича та ексголову Уряду Азарова підозрюють у державній зраді за підписання "Харківських угод" на користь РФ. Про це повідомляє телеграм-канал Офісу генерального прокурора 15 вересня.

"Експрезидент України, в порушення вимог Конституції та Закону України «Про міжнародні договори України», 21 квітня 2010 року у місті Харкові підписав від імені України Угоду, якою продовжив на 25 років строк перебування чорноморського флоту російської федерації на території України – АР Крим і м. Севастополі", - зазначається у повідомленні.

В Офісі генпрокурора додали, що ексголова Уряду, у свою чергу, того ж дня підписав розпорядження про схвалення Кабінетом міністрів України так званих «Харківських угод» на користь російської федерації.

Також вони додали, що колишні керівники держави штучно створили передумови для збільшення чисельності військ РФ на території України та у подальшому – вторгнення збройних сил російської федерації і окупації ними АР Крим і м. Севастополя.

Окупація півострова надала можливість РФ здійснити протягом 2014-2022 років нарощування особового складу та військової техніки, а також створити нові військові частини та підрозділи, які були застосовані державою-агресором для повномасштабного військового вторгнення 24 лютого 2022 року на територію України.

Нагадаємо, що СБУ затримала Шуфрича.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті