Якщо захоплені українські підприємства Донбасу "добре себе зарекомендують", керуюча компанія ЮГМК їх купить - "прем'єр ДНР"

Південний гірничо-металургійний комплекс, який нині управляє низкою захоплених на території Донбасу заводів, може купити їх після серйозної модернізації. Про це заявив російський чиновник Євген Солнцев, відряджений у "ДНР" на посаду "голови уряду".

"Поки що компанія здійснює оперативне управління, однак у них зберігається право викупу. Якщо добре управляють, а ми бачимо, що за минулі роки вони непогано зарекомендували себе, і проведуть на високому рівні модернізацію виробництв, подивимося, як далі - все в їхніх руках", - відповів Солнцев.

За його словами, ЮГМК обіцяє реалізувати масштабну програму розвитку захоплених українських заводів.

Так званий Південний гірничо-металургійний комплекс (ПГМК) був створений восени 2021 року для управління захопленими Макіївським металургійним заводом, Макіївкоксом, Ясинуватським коксохімічним заводом, Комсомольським рудоуправлінням у Донецькій області. На окупованій території Луганської області під контроль ЮГМК віддали Алчевський металургійний комбінат, Луганський ливарно-механічний завод і Стахановський феросплавний завод.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті