При спеці вище 30 градусів ситуація в енергосистемі може змінитися - Кудрицький

Якщо в Україну повернеться спека  вище 30 градусів, ситуація в енергетиці може змінітися на гірше. Про це повідомив у Фейсбук голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

"Вже майже тиждень Укренерго не запроваджує обмежень споживання електроенергії, бо електроенергії в системі вистачає на всі потреби. Також диспетчерський центр не планує відключень на ці вихідні. Це важливе полегшення для всіх українців, але я мушу нагадати, що розслаблятися ми не маємо права: пошкодження енергосистеми значні, виклики перед нами теж. Спека вище 30 градусів ще може повернутися і тоді ситуація в енергосистемі може змінитися. Слідкуйте за нашими повідомленнями і за повідомленнями ваших обленерго", - заявив Кудрицький.

Нагадаємо, раніше  в "Укренерго" українців попросили потерпіти та заявили про шанс уникнути відключень світла восени. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Світ
28.06.2025
20:18

“Ізраїль зробив з Іраном те, що Росія хотіла зробити з Україною”. Огляд західних медіа

Виявилося, що українське суспільство є стійким і у нього не так легко проникнути, тоді як в Ірані режим настільки непопулярний, що там легко знайти людей, які погодяться співпрацювати з Ізраїлем.
Всі статті