Якщо РФ не виграє війну проти України, вона застосує ядерну зброю – у Кремлі підтвердили погрози Медведєва

Якщо РФ не виграє війну проти України, вона застосує ядерну зброю. Про це написав екс-президент Росії Дмитро Медведєв у себе в телеграмі, коментуючи можливі поставки Україні нових систем озброєння.

"Завтра на натовській базі Рамштайн великі воєначальники обговорюватимуть нову тактику і стратегію, а також постачання в Україну нового важкого озброєння та ударних систем. І це одразу після форуму в Давосі, де недорозвинені політичні тусовщики як мантру повторювали: "Щоб досягти миру, Росія має програти", - нагадав він.

Медведєв у традиційно хамській формі заявив на адресу світових лідерів, що "жоден з убогих не спадає на думку зробити наступний з цього елементарний висновок: програш ядерної держави у звичайній війні може спровокувати початок війни ядерної".

"Ядерні держави не програвали великих конфліктів, від яких залежить їхня доля", - відкрито пригрозив екс-президент країни-агресора застосувати ядерну зброю у разі нездатності ЗС РФ здобути перемогу у війні проти України.

Прес-секретар путіна Дмитро Пєсков, коментуючи войовничі заяви Медведєва, повністю погодився з ним. "Це йде у повній відповідності до нашої ядерної доктрини. Читайте ядерну доктрину, жодних протиріч там немає", - підтримав він російського політика-яструба.

Статті

Луганськ
27.01.2023
16:00

«Мені потрібно було з кимось поговорити про це. Я боюсь". Луганський щоденник

«У моєму оточенні немає психічно здорових людей», - ця фраза зараз нормальніша, ніж зворотне твердження. У мамський чат викладають понівечені тіла вбитих військових. Чат, де обговорюють списки на пологи, лікарів та дитячі виплати.
Країна
27.01.2023
12:46

Гроші у дефіциті. Чи вистачить уряду коштів для бюджетних видатків

Порівняно з передвоєнним роком експорт у грошах впав на 39,3%, імпорт – на 23,8%. Відповідно, на 39,3% зменшилися доходи держави від експортного податку на додану вартість та на 23,8% - від імпортного. При цьому ПДВ – один із головних наповнювачів...
Донецьк
26.01.2023
13:42

Закінчився запас міцності та терпіння. Донецький щоденник

Усі вони різко відрізняються від корінних жителів Донбасу. Вичислити їх можна не лише за зовнішніми ознаками та характерною говіркою. Вони багато матюкаються та смітять. У громадських місцях поводяться по-хамськи і до оточуючих ставляться навмисне...
Всі статті