Якщо конгрес США не ухвалить бюджет підтримки України, військову допомогу доведеться зупинити - Кірбі

Якщо конгрес США не ухвалить бюджет підтримки України - військову допомогу доведеться зупинити, однак адміністрація президента робитиме все для того, щоб українці отримували озброєння. Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, повідомляє Укрінформ.

"Вони муситимуть зупинитися", - відповів Кірбі на запитання, чи припиняться поставки зброї, якщо конгрес не ухвалить бюджет додаткової допомоги Україні.

Кірбі також відповів на питання, чи існують певні резерви зброї, які можна було б використати зараз для України.

"Мені невідомо про жодне швидке рішення, яке можна було би зробити", - сказав представник адміністрації.

Водночас Кірбі додав, що не хотів би випереджати процес ухвалення рішень.

"Я маю на увазі, що ми будемо робити все можливе, щоби продовжувати підтримку України. Але з точки зору типів систем озброєнь, які ми можемо надавати, а також частоти, з якою ми надавали їх - кожні два тижні - ці можливості закінчилися 27 грудня, коли ми виділили наш останній пакет за рік, на який ми мали фінансування", - підкреслив представник адміністрації США.

Нагадаємо, у Пентагоні залишилося лише $1,07 мільярда на військову допомогу Україні. 

Як повідомлялося, після заяв путіна про "незмінні цілі війни" Білий дім закликав Конгрес США не зволікати з допомогою Україні. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті