Якщо Конгрес не погодить допомогу, Україна програє війну - Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна "програє війну", якщо Конгрес Сполучених Штатів не схвалить військову допомогу для протистояння вторгненню росії. Про це він сказав 8 квітня під час відеозустрічі української групи збору коштів UNITED24, повідомляє "Суспільне" з посиланням на CNN.

"Важливо конкретно звернутися до Конгресу: якщо Конгрес не допоможе Україні, Україна програє війну. Якщо Україна програє цю війну, інші країни зазнають нападу. Це факт", — сказав Зеленський.

Окремо президент попередив, що "найближчими тижнями Росія буде все наполегливіше втягувати ядерну зброю в дискусію, погрожувати і брязкати нею".

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг прокоментував те, що у Конгресі США досі не прийняли рішення щодо допомоги Україні. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті