Медведєв "роз'яснив", якого результату РФ може досягти, застосувавши ядерну зброю, згадавши і про "ціну"

Заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Мєдвєдєв пояснив, якого результату росія може досягти, застосувавши ядерну зброю. Відповідне відео з його промовою розмістили росЗМІ 5 липня.

"Наша армія сучасна і героїчна, незважаючи на те, що в нашій армії, як і в будь-якій іншій армії, є певні проблеми. Це перше, друге, якби НАТО, насамперед Сполучені Штати Америки та їхні васали, припинили постачати зброю і засоби ураження Україні, то спеціальна військова операція завершилася б за кілька місяців, – сказав Мєдвєдєв. – А якщо вони зараз припинять постачання своєї зброї, то тоді СВО закінчиться за кілька днів. І, нарешті, третє: будь-яка війна, навіть світова війна може бути завершена дуже швидко. У разі, якби був підписаний мирний договір, або зробити те, що зробили американці 1945-го року, коли вони використали свою ядерну зброю і розбомбили два японські міста – Хіросіму і Нагасакі.

Вони дійсно тоді згорнули військову компанію".

Щоправда, Мєдвєдєв підкреслив, говорячи про Хіросіму і Нагасакі: "Ціна – це життя майже 300000 мирних громадян".

Раніше повідомлялося, що Медведєв попередив: повернення росії до "світлого" європейського минулого не буде".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті