Як рашисти цінують "пам'ять про дідів": у Кураховому окупанти пристрілювались по пам'ятнику полеглим у Другій світовій війні

У Кураховому на Донеччині рашисти пристрілювались по пам'ятнику героям, які полягли у Другій світовій війні. Про це повідомив український військовослужбовець і письменник Віталій Запека на своїй сторінці у Facebook 28 лютого.

"В Кураховому pуzzki пошкодили пам'ятник полеглим у 2-й світовій війні. Не абстрактний, а з іменами-прізвищами Воїнів, – написав Запека. – "Діди ваєвалі", "Герої на палочкє", "нікада нє забудєм" – все то фігня, коли арті потрібен пристрілочний постріл, щоб потім від нього орієнтуватися: ближче-далі, лівіше-правіше. Пам'ятник як орієнтир для покидьків найліпше згодився. Їм пофіг, що той напроти дитячого майданчика... Фальшива історія, фальшива пам'ять, фальшива мораль".

Раніше повідомлялось, що в окупованій Кадіївці на Луганщині детонують боєприпаси на складі окупантів.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті