"Як козаки москалів ганяли": через що побилися футболісти "Мінаю" та російського "Шинника"

У Туреччині футболісти "Минаю"побилися з російськими футболістами ярославського "шинника", - повідомляється у соцмережах 14 лютого.

Як пише Baza, спортсмени мешкали в одному готелі Royal Seginus в Анталії.

"Сутички розпочалися (вчора ввечері) 13 лютого, коли українці запитали у росіян, чому ті не виходять на мітинги. Тоді в ситуацію втрутилися працівники готелю. Але через деякий час українські гравці побилися з російським у ліфті. Ліфт приїхав на поверх, де стояли ярославські спортсмени, і почалася масова бійка. У готель довелося викликати поліцію та швидку допомогу. Тепер поліція чергує у готелі постійно. Повідомляється, що постраждали 4 росіянина. Їм, до речі, порадили виселитися з готелю, бо "українці серйозно налаштовані", - йдеться у повідомленні.

При цьому "Футбол 24" дав іншу версію того, що трапилося.

"Першими про бійку між футболістами та персоналом клубу "Мінай" та російського Шинника заявили саме російські ЗМІ. І одразу почали виставляти себе жертвами, побитими українцями. Однак виявилося, що причиною сутички стала саме неадекватна поведінка росіян. Все почалося з хамської поведінки одного з гравців російської команди стосовно персоналу готелю. Саме за жінку і заступився футболіст Мінаї Данило Колесник. Ну а далі все переросло у масову сутичку гравців обох команд", - пише видання.

У соцмережах опублікували один із моментів цієї сутички. Вона відбулася у коридорі готелю. Хоча адміністратори готелю намагалися заспокоїти футболістів, але їм це не дуже вдалося.

Телегрка-канал "Бомбардир" розмістив відео з таким коментарем: @Як козаки москалів ганяли! Або Минай щимить російський Шинник".

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті