"Як козаки москалів ганяли": через що побилися футболісти "Мінаю" та російського "Шинника"

У Туреччині футболісти "Минаю"побилися з російськими футболістами ярославського "шинника", - повідомляється у соцмережах 14 лютого.

Як пише Baza, спортсмени мешкали в одному готелі Royal Seginus в Анталії.

"Сутички розпочалися (вчора ввечері) 13 лютого, коли українці запитали у росіян, чому ті не виходять на мітинги. Тоді в ситуацію втрутилися працівники готелю. Але через деякий час українські гравці побилися з російським у ліфті. Ліфт приїхав на поверх, де стояли ярославські спортсмени, і почалася масова бійка. У готель довелося викликати поліцію та швидку допомогу. Тепер поліція чергує у готелі постійно. Повідомляється, що постраждали 4 росіянина. Їм, до речі, порадили виселитися з готелю, бо "українці серйозно налаштовані", - йдеться у повідомленні.

При цьому "Футбол 24" дав іншу версію того, що трапилося.

"Першими про бійку між футболістами та персоналом клубу "Мінай" та російського Шинника заявили саме російські ЗМІ. І одразу почали виставляти себе жертвами, побитими українцями. Однак виявилося, що причиною сутички стала саме неадекватна поведінка росіян. Все почалося з хамської поведінки одного з гравців російської команди стосовно персоналу готелю. Саме за жінку і заступився футболіст Мінаї Данило Колесник. Ну а далі все переросло у масову сутичку гравців обох команд", - пише видання.

У соцмережах опублікували один із моментів цієї сутички. Вона відбулася у коридорі готелю. Хоча адміністратори готелю намагалися заспокоїти футболістів, але їм це не дуже вдалося.

Телегрка-канал "Бомбардир" розмістив відео з таким коментарем: @Як козаки москалів ганяли! Або Минай щимить російський Шинник".

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті