"Я получил приглашение на проживание в этом городе. В этой квартире". Мешканка Сватового з’ясовує стосунки з "асвабадітєлєм", який живе у її квартирі

Мешканка окупованого Сватового на Луганщині повернулась у свою квартиру, а там вже живе російський окупант. Відповідне відео розмістив Телеграм-канал "Кадіївка (Стаханов)" 15 липня.

"Я получил приглашение на проживание в этом городе от администрации. В этой квартире", – каже "асвабадітєль".

Раніше повідомлялось, що "начальницю управління пенсійного фонду" Козьменко з окупованого Сватового на Луганщині засуджено до 8 років ув’язнення.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті