"Начальницю управління пенсійного фонду" Козьменко з окупованого Сватового на Луганщині засуджено до 8 років ув’язнення

Очільниця окупаційного "управління пенсійного фонду" зі Сватового на Луганщині Наталія Козьменко отримала 8 років ув’язнення, початок відбування покарання обчислюватиметься з моменту її затримання. Відповідне рішення Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області опубліковане у Єдиному державному реєстрі судових рішень 6 червня.

"Визнати винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України, та призначити їй покарання за ч. 5 ст. 111-1 КК України у виді позбавлення волі на строк 8 (вісім) років з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування, пов’язаних з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій на строк 10 (десять) років та з конфіскацією всього майна, яке є її особистою власністю, – йдеться в рішенні суду. – Початок строку відбування основного покарання обраховувати з моменту приведення вироку до виконання, тобто з дня її фактичного затримання".

Як пишуть у Телеграм-каналі "Старобільськ life", засудженою є 43-річна Наталія Козьменко зі Сватового, яка при окупантах посіла посаду так званої "начальниці Сватівського районного управління Пенсійного фонду".

Зазначається, що до війни колаборантка працювала головною бухгалтеркою в КП "Фонд індивідуального будівництва на селі" з розташуванням у місті Сватове.

Раніше повідомлялось, що СБУ викрила колишніх співробітників ДСНС, які працюють на ворога на "керівних посадах" на Луганщині.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті