Взимку в Україні буде розгорнута ще одна система Patriot із Німеччини - посол

Додаткова система протиповітряної оборони Patriot з Німеччини буде розгорнута в Україні взимку. Про це заявив посол ФРН в Україні Мартін Єгер в інтерв’ю Укрінформу.

"Ситуація взимку зараз може стати дуже складною. Українська сторона зробила все можливе, щоб підготуватися до цієї ситуації, і ми допомогли з підготовкою. Я вже говорив про нашу підтримку протиповітряної оборони. На додачу до згаданих систем IRIS-T взимку тут буде розгорнута ще одна система Patriot з Німеччини", - сказав дипломат.

Як повідомлялося, Офіс Президента України поінформував на початку жовтня, що Німеччина працює над передачею Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot.

У середині листопада посол ФРН заявив, що Німеччина до кінця року поставить в Україну ще дві системи протиповітряної оборони IRIS-Т.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті