Вибух під Джанкоєм: у районі аеродрому були розгорнуті С-400. На станції йшло розвантаження "Піонів" та "Градів"

На військовій базі під Джанкоєм в окупованому Криму була посилена протиповітряна оборона (ППО), але це не допомогло росіянам зберегти великий арсенал озброєння та боєприпасів. Про це 16 серпня повідомив Телеграм-канал "СтратКом ЗСУ".

"Якщо хтось не в курсі, то в районі Джанкоя російські окупанти значно посилили ППО за останній час. Але, результат в наявності... У районі аеродрому поблизу Джанкою було розгорнуто, по попереднім даним щонайменше 8 ЗРС С-400, 3-х ЗРК С-300, 5 ЗРПК "Панцир-С1". Крім того, на аеродромі було зосереджено 440 ТПК (транспортно-пускові контейнери)", - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що ці ТПК там були сконцентровані в такій кількості не так для захисту повітряного простору, як для відправлення до Херсонської та Запорізької областей, для обстрілів Миколаєва та Запоріжжя - "особливо напередодні та безпосередньо 24 серпня".

 

"І це ще не все. У районі залізничної станції "Азовська" проводилося розвантаження 17 ББМ, 10 САУ "Гвоздика", 2-х САУ "Піон", 3 од. РСЗВ БМ-21 "Град", а також боєприпасів. І це без урахування того, що вже стояло і нудилося під гарячим кримським сонечком.  Джанкой це дуже жирна вузлова транзитна ціль. І ця дуже жирна ціль чекала свого часу. Як і інші цілі чекають свого часу. Адже констатуємо знову порушення правил куріння у невстановленому місці", - пишуть наші військові.

Як повідомлялося, сьогодні вранці, 16 серпня, на території тимчасово окупованого Криму знову пролунали вибухи. Цього разу їх зафіксували під Джанкоєм. Після чого так звана "місцева влада" оголосила евакуацію жителів з прилеглої території, а міністерство оборони росії вже заявило, що вибухи під Джанкоєм сталися нібито "в результаті диверсії".

Видання The New York Times повідомило, що за вибухами на військовій базі під Джанкоєм в окупованому Криму стоїть "елітний український підрозділ", який  діяв у тилу противника. 

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті