Вже зовсім скоро будуть результати – Подоляк про ситуацію на фронті

Українські війська просуваються вперед попри все. Про це повідомив радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк в інтерв'ю 24 каналу.

"І я вкрай оптимістично дивлюся на те, що проходить на лінії фронту сьогодні. Незалежно від публічних дискусій. Чому вкрай оптимістично? Бо наші просуваються вперед попри все. Росія сконцентрувала величезну кількість ресурсу, величезну кількість мобілізованих. Росіяни мінували, вибудовували інженерні конструкції. Однак на всіх напрямках йдуть активні бойові дії", - сказав він.

Подоляк розказав, що на Куп'янському напрямку РФ не має ніякого успіху

"Навпаки – там теж поступово наші відтісняють ворога, знищуючи величезну кількість ресурсу Росії в бойових зіткненнях", - зазначив радник голови Офісу Президента.

Він також сказав, що наразі йде період накопичення ефекту разом з розмінуванням та дознищенням логістичної інфраструктури ворога.

"Трошки треба збільшити ресурси, які нам для цього потрібні. Але цей період накопичення ефекту у недалекому майбутньому дасть суттєві результати. Ми вгризлися на всіх напрямках. Це дуже добре. Немає якихось там пріоритетних напрямків, як би там собі Росія не малювала – є багато напрямків, де наші бригади відпрацьовують дуже і дуже ефективно", - пояснив Михайло Подоляк.

Загалом все, що розвивається сьогодні по лінії фронту, вважає він, "дасть дуже і дуже ефектні наслідки вже зовсім скоро".

"Але давайте обережно коментувати, де і на якому напрямку хто куди заходить і що робить. Бо військові мають про це говорити одноосібно на різних рівнях", - підкреслив Подоляк.

Як повідомлялося раніше, Сили оборони України останніми днями продовжували вести контрнаступальні операції на трьох ділянках фронту і досягли часткового успіху на Запорізькому напрямку.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті