Вже третій випадок сказу зафіксовано в окупованому Новопскові на Луганщині

У Новопскові зафіксовано випадок сказу. Про це з посиланням на окупаційні органи повідомили "Старобільскі новини" 5 грудня.

"Як повідомляють окупаційні органи, у тимчасово захопленому Новопскові зафіксовано третій випадок сказу. 4 грудня було знайдено тіло собаки із встановленим позитивним результатом на сказ", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що наразі в селищі проводиться подвірний обхід та вакцинація тварин.

Як повідомляє джерело "ОстроВа" - місцевий мешканець, до окупації регіону тут регулярно розкидували в лісі їстівну вакцину для диких тварин, здебільшого лисиць, які є так званим природним резервуаром сказу. Отже, випадкыв сказу серед домашных тварин вдавалось уникати. Окупанти цього не роблять. 

Раніше повідомлялось, що в Новопскові на Луганщині на блокпостах окупанти роздають повістки й просять "не хвилюватися".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті