У Новопскові на Луганщині на блокпостах окупанти роздають повістки й просять "не хвилюватися"

У селищі Новопсков Луганської області на блокпостах російські окупанти роздають чоловікам повістки і просять "не хвилюватися". Про це з посиланням на свої джерела повідомив Телеграм-канал "R13: Донбас" 20 липня.

"У тимчасово окупованому Новопскові на блокпостах, які облаштували росіяни, ворожі солдати роздають повістки до окупаційного "військкомату". Про такі випадки розповідають місцеві жителі, - йдеться в повідомленні. - Невідомо, наскільки масове це явище, але точно знаємо про один такий випадок і побічно ще про декілька".

Уточнюється, що окупанти на блокпостах "заспокоюють" чоловіків тим, що піти у військкомат потрібно "для уточнення даних". Чоловіків просять "не хвилюватися", аргументуючи тим, що росіяни просто хочуть знати кількість чоловічого населення на Новопсковщині.

Раніше повідомлялося, що перші луганські зрадники "еволюціонували" до служби в "росгвардії".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті