Висновки окупанта: "На Україну не треба лізти. Коси, як можеш" (перехоплення ГУР)

Рашистам в Україну просто не треба лізти, і від цієї війни їм варто косити, як тільки можна. Про це свідчить перехоплення розмови рашиста з дружиною та товаришем, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 17 грудня.

"Коси, как можешь больше, чтоб сюда не попасть, здесь оно, нах*й, это не надо", – каже окупант другові, якому попросив жінку передати трубку.

При тому, що він відверто не проти вбивати українців, рашист зауважує, що робити це стає все важче й важче, і за це таким, як він, доводиться розплачуватись власним життям.

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант розповідав про свої "кремінські будні": "Мобиков отгружаем пакетами. Ты представляешь? 17 человек в день!"

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті