Висновки окупанта: "На Україну не треба лізти. Коси, як можеш" (перехоплення ГУР)

Рашистам в Україну просто не треба лізти, і від цієї війни їм варто косити, як тільки можна. Про це свідчить перехоплення розмови рашиста з дружиною та товаришем, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 17 грудня.

"Коси, как можешь больше, чтоб сюда не попасть, здесь оно, нах*й, это не надо", – каже окупант другові, якому попросив жінку передати трубку.

При тому, що він відверто не проти вбивати українців, рашист зауважує, що робити це стає все важче й важче, і за це таким, як він, доводиться розплачуватись власним життям.

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант розповідав про свої "кремінські будні": "Мобиков отгружаем пакетами. Ты представляешь? 17 человек в день!"

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті