Висновки окупанта: "На Україну не треба лізти. Коси, як можеш" (перехоплення ГУР)

Рашистам в Україну просто не треба лізти, і від цієї війни їм варто косити, як тільки можна. Про це свідчить перехоплення розмови рашиста з дружиною та товаришем, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 17 грудня.

"Коси, как можешь больше, чтоб сюда не попасть, здесь оно, нах*й, это не надо", – каже окупант другові, якому попросив жінку передати трубку.

При тому, що він відверто не проти вбивати українців, рашист зауважує, що робити це стає все важче й важче, і за це таким, як він, доводиться розплачуватись власним життям.

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому окупант розповідав про свої "кремінські будні": "Мобиков отгружаем пакетами. Ты представляешь? 17 человек в день!"

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті