Виставили мільйони блокпостів і збирають речі. Лисогор розповів, як окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ на Луганщині

Російські окупанти на тимчасово захопленій території Луганської області панічно готуються до контрнаступу ЗСУ. Про це 16 травня в ефірі національного телемарафону заявив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Виставили "мільйони блокпостів", заявили у своїх пабліках, що затримали 29 "пособників українського режиму", виявили снаряди, 180 "підривників", тисячу ПТУРів", - заявив він.

Однак попри всі заявлені успіхи, окупанти та колаборанти хвилюються "як ніколи". Саме тому вони "починають потихеньку збирати речі".

"Вони починають потихеньку збирати речі - але нікуди від нашого правосуддя не подінуться", - додав Лисогор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що освітні організації окупованого Луганська перейшли на дистанційне навчання.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті