Виставили мільйони блокпостів і збирають речі. Лисогор розповів, як окупанти готуються до контрнаступу ЗСУ на Луганщині

Російські окупанти на тимчасово захопленій території Луганської області панічно готуються до контрнаступу ЗСУ. Про це 16 травня в ефірі національного телемарафону заявив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Виставили "мільйони блокпостів", заявили у своїх пабліках, що затримали 29 "пособників українського режиму", виявили снаряди, 180 "підривників", тисячу ПТУРів", - заявив він.

Однак попри всі заявлені успіхи, окупанти та колаборанти хвилюються "як ніколи". Саме тому вони "починають потихеньку збирати речі".

"Вони починають потихеньку збирати речі - але нікуди від нашого правосуддя не подінуться", - додав Лисогор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що освітні організації окупованого Луганська перейшли на дистанційне навчання.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті