Високий представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель прибув до Києва

Голова дипломатії ЄС Жозеп Боррель прибув до Києва 6 лютого. Про це він повідомив у соцмережі Х (Twitter)

"Повернувся до Києва на свій четвертий візит з початку повномасштабного вторгнення Росії, - написав Боррель. - Я тут, щоб обговорити з нашими українськими друзями непохитну підтримку України з боку ЄС - у військовій сфері, у фінансовій сфері з новим українським фондом, а також на шляху реформ в ЄС".

Як уточнює "Суспільне", до української столиці також прибули спеціальний радник Борреля - дипломат Закі Лайді, мер Риги Вілніс Кірсіс та його заступниця Лінда Озола.

Раніше Боррель підтвердив, що прямує до Києва.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті