Вирок 15 років отримав мешканець Торецька, який розвідував позиції ЗСУ під Авдіївкою та Бахмутом

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 15 років ув’язнення отримав мешканець Торецька, який збирав розвіддані про дислокацію та переміщення Сил оборони на Донеччині. Про це повідомляє канал СБУ у Телеграм 12 грудня.

"Як встановило слідство, зловмисником виявився 32-річний мешканець Торецька. На початку повномасштабного вторгнення рф він був дистанційно завербований для проведення розвідувально-підривної діяльності проти України. Для збору розвідінформації зрадник об’їжджав фронтову територію як пересічний громадянин і приховано фіксував локації українських захисників", - зазначається у повідомленні.

У СБУ додали, що отримані відомості він передавав "заступниці Горлівського відділу МДБ ДНР", яка "звітувала" про одержану агентурну інформацію перед кадровими співробітниками ФСБ.

Насамперед шпигун намагався виявити та передати окупантам вогневі позиції та опорні пункти підрозділів ЗСУ в районах Бахмута, Авдіївки і Торецька.

На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисника винним у державній зраді, вчиненою в умовах воєнного стану.

Як повідомлялось раніше, СБУ викрила агентку, яка через "зв’язкового" з УПЦ (МП) "зливала" ворогу позиції ЗСУ в Краматорську.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті