Вирок 15 років отримав мешканець Торецька, який розвідував позиції ЗСУ під Авдіївкою та Бахмутом

Завдяки доказовій базі Служби безпеки 15 років ув’язнення отримав мешканець Торецька, який збирав розвіддані про дислокацію та переміщення Сил оборони на Донеччині. Про це повідомляє канал СБУ у Телеграм 12 грудня.

"Як встановило слідство, зловмисником виявився 32-річний мешканець Торецька. На початку повномасштабного вторгнення рф він був дистанційно завербований для проведення розвідувально-підривної діяльності проти України. Для збору розвідінформації зрадник об’їжджав фронтову територію як пересічний громадянин і приховано фіксував локації українських захисників", - зазначається у повідомленні.

У СБУ додали, що отримані відомості він передавав "заступниці Горлівського відділу МДБ ДНР", яка "звітувала" про одержану агентурну інформацію перед кадровими співробітниками ФСБ.

Насамперед шпигун намагався виявити та передати окупантам вогневі позиції та опорні пункти підрозділів ЗСУ в районах Бахмута, Авдіївки і Торецька.

На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисника винним у державній зраді, вчиненою в умовах воєнного стану.

Як повідомлялось раніше, СБУ викрила агентку, яка через "зв’язкового" з УПЦ (МП) "зливала" ворогу позиції ЗСУ в Краматорську.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті