Виробництво зеленого водню в Україні: Шмигаль повідомив про успіхи контактів з німецьким бізнесом

На економічному форумі у Берліні український та німецький бізнес досягнули низки домовленостей. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 24 жовтня.

"Підписуємо меморандум про співпрацю між "Укргідроенерго" та Andritz Hydro GmbH щодо реалізації проєктів із виробництва зеленого водню в Україні", - зазначив Шмигаль.

Також прем'єр-міністр додав, що відбулося підписання інвестиційної страхової гарантії Уряду ФРН німецькій компанії "Fixit" для добудови другого виробництва в Україні.

Зі свого боку Денис Шмигаль розповів про роботу уряду України у напрямку залучення інвестицій через такі механізми як дерегуляція, цифровізація, індустріальні парки, урядовий офіс UkraineInvest та покращення логістики на західному кордоні.

Як повідомлялось раніше, Україна разом із Rheinmetall утворили спільне підприємство.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті