Виробництво боєприпасів у Фінляндії для ЗСУ може зупинитись через страйк, запланований на чотирьох заводах

У Фінляндії через страйк, запланований на 1 і 2 лютого, може зупинитися виробництво боєприпасів для ЗСУ. Про це повідомило фінське видання Yle 20 січня.

"Акції заплановані на 1 і 2 лютого на чотирьох заводах Nammo з виробництва боєприпасів та пороху в Лапуа, Састамалі та Віхтавуорі", - сказано в повідомленні.

"У цій світовій ситуації та під час війни в Україні зупиняти виробництво - це погано. На всіх чотирьох заводах портфелі замовлень на цей рік заповнені. Це також вплине на постачання боєприпасів в Україну", - цитує видання слова гендиректора компанії Раймо Хеласмякі.

Зазначається, що страйк найбільше вплине на виробництво пороху. Саме пороху зараз у світі відчувається великий дефіцит.

У той же час Хеласмякі наголосив, що заводи не постачають боєприпаси Україні безпосередньо: їх купують Сили оборони, а вже потім озброєння експортується. 

"На фабриках Nammo працює 450 співробітників, до страйків мають намір приєднатися близько 350 робітників", - уточнюється в повідомленні. 

Тим часом у міністерстві оборони Фінляндії упевнені, що призупинення роботи заводів не вплине на кількість та якість постачання боєприпасів для ЗСУ. 

Раніше повідомлялось, що Франція поставить Україні сотні авіабомб AASM Hammer. Вони здатні значно посилити ЗСУ.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті