Виробник танків Leopard і гаубиць Caesar відкриє виробництво в Україні - ЗМІ

Міністри оборони Франції та Німеччини домовилися про відкриття в Україні підрозділу великої військової компанії KNDS - виробник танків Leopard і гаубиць Caesar. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times без посилання на джерело.

У повідомленні нагадується, що тижнем раніше Київ закликав західних союзників завантажити замовленнями значні вільні потужності, які Україна наростила на збройових заводах за два роки війни.

Німецько-французька KNDS виробляє такі відомі види озброєнь, як танки Leopard, самохідні гаубиці Caesar, системи ППО Gepard, які європейські країни у великих кількостях надали Україні, а також танки Leclerc, бойові машини піхоти, артилерійські системи тощо.

Її український підрозділ випускатиме компоненти для техніки, яка тепер стоїть на озброєнні ЗСУ, що дасть змогу прискорити її обслуговування і ремонт, а також боєприпаси, які так необхідні українській армії, йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Данія в кооперації з трьома країнами купить Україні самохідні гаубиці Caesar.

Також повідомлялося, що Іспанія готує нову партію Leopard 2 до передачі в Україну.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті