Виконувач обов'язків мера Чернігова заявив про обшук СБУ у нього вдома

Виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако заявив, що зранку 5 вересня СБУ розпочала обшук в його помешканні. Про це він повідомив у Телеграмі.

"У мене вдома обшуки. Зараз. Поки збирав дітей до школи, до мене завітала група представників СБУ. Будуть обшукувати квартиру. Попросив почекати, щоб зібрати та вивести з квартири трьох дітей, щоб вони не бачили. Але, питання схоже, термінове", - написав Ломако.

За його словами, підставою для обшуку є рішення Шевченківського суду Києва.

Ломако додав, що о 8 ранку мала бути нарада з питань життєдіяльності міста, однак її довелося скасували. 

Як повідомлялося, Львівський апеляційний суд визнав мера Чернігова винним у адміністративному правопорушенні за ст. 172–7 КУпАП (ч. 1 та 2) та позбавив права обіймати посаду протягом року.

ДБР встановило, що у серпні 2022-го Атрошенко наказав своєму водію вивезти автомобіль його дружини Tesla Model X за кордон. Це становило його приватний інтерес. Водночас водію мера для цього оформили відрядження і виділили з бюджету кошти, у тому числі і на бензин.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті