"Вихід у тил Вугледарського угруповання". Воїни 46-ї бригади розповіли про ситуації на передовій

Російські окупанти намагаються вийти у тил Вугледарського угруповання ЗСУ. Про це у своєму Телеграм-каналі розповіли воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ.

"Навіщо противнику Красногорівка. Противник продовжує реалізовувати свою мету на Мар'їнському напрямку - вихід у тил Вугледарського угруповання", - пишуть воїни і зазначають, що для забезпечення цієї мети окупантами виконується низка завдань:

1. Просування до Курахового. Наразі реалізується через атаки за дирекцією Георгіївка - Максимільянівка. Вперше після тривалого часу авіація завдала ударів по Максимільянівці, комбінуючи з артилерійськими. Вихід до Курахового дозволить надалі здійснити "велике" оточення нашого угруповання в Вугледарі.

2. Просування в Новомихайлівці. Реалізується для виходу до Костянтинівки. "Успіх" тут забезпечить угруповання ворога найкоротшим шляхом виходу в тил угруповання ЗСУ у Вугледарі ("мале оточення"). Крім того, ворог почав здійснювати допоміжний удар у районі самого Вугледара, щоб "допомогти" своїм підрозділам у Новомихайлівці.

3. Атака на Красногорівку. Просування в тил вугледарського угруповання буде можливим тільки після забезпечення безпеки флангів атакуючим військам. Взяття Красногорівки покликане вирішити це завдання. Зараз здійснюється розвідка боєм на кількох напрямках малими штурмовими групами. Одночасно з цим наносяться ракетні та авіаційні удари по місту.

"Усі ці ходи читаються. Необхідних заходів вживають, зокрема за рахунок перекидання резервів із менш небезпечних ділянок. Далі все залежатиме від контрзаходів, яких вживає ОСУВ "Таврія". Загалом ситуація звичайна для війни, "робоча", хоч би як це цинічно звучало", - роблять висновок воїни 46-ї бригади.

Як повідомлялося, Сирський і Умєров відвідали передові командні пункти військових на фронті.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті