Вибухи в російському Курську. Влада повідомила про безпілотник, який врізався в багатоквартирний будинок

Губернатор Курської області РФ Роман Старовойт повідомив, що вночі в Курську безпілотник врізався в багатоквартирний будинок. Про це він написав 27 серпня у своєму Telegram.

"За попередньою інформацією, вночі в Курську безпілотник врізався в багатоквартирний будинок на вул. Карла Маркса. На деяких поверхах вибито скло. Також від вибухової хвилі постраждали кілька шибок у корпусі інженерного факультету Курського ДАУ на вул. Карла Маркса", - повідомив він. 

Курський губернатор також зазначив, що загорянь не сталося, ніхто з жителів не постраждав.

Як повідомлялося, вночі 27 серпня в російському місті Курськ пролунали вибухи.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті