Вибухи в російському Курську. Влада повідомила про безпілотник, який врізався в багатоквартирний будинок

Губернатор Курської області РФ Роман Старовойт повідомив, що вночі в Курську безпілотник врізався в багатоквартирний будинок. Про це він написав 27 серпня у своєму Telegram.

"За попередньою інформацією, вночі в Курську безпілотник врізався в багатоквартирний будинок на вул. Карла Маркса. На деяких поверхах вибито скло. Також від вибухової хвилі постраждали кілька шибок у корпусі інженерного факультету Курського ДАУ на вул. Карла Маркса", - повідомив він. 

Курський губернатор також зазначив, що загорянь не сталося, ніхто з жителів не постраждав.

Як повідомлялося, вночі 27 серпня в російському місті Курськ пролунали вибухи.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті