Вибухи у Донецьку: окупанти повідомили про розгерметизацію цистерн із бітумом через обстріл, є жертви

У Будьонівському районі окупованого Донецька через обстріл сталася розгерметизація цистерн із бітумом. Під час ліквідації пожежі ніби-то під час повторного обстрілу загинули 2 "МНС-ника", ще 10 госпіталізовані. Про це пишуть пропагандистскькі ЗМІ 6 грудня.

"Два співробітника МНС РФ загинули, ще 10 поранені, про це сьогодні повідомили у головному управлінні МНС з ДНР", - йдеться у поідомленні.

Уточнюється, що о 16:40 на донецьку лінію „101“ було отримано повідомлення про пожежу у Будьонівському районі Донецька.

"На місце виїхали пожежно-рятувальні підрозділи за підвищеним номером виклику. Після прибуття було встановлено, що внаслідок обстрілу сталася розгерметизація цистерн із бітумом. Підрозділи розпочали ліквідацію займання. Під час гасіння пожежі через повторний обстріл загинули 2 співробітники МНС, ще 10 рятувальників госпіталізовані", -  цитується місцеве "МНС".

Додається, що обстрілом було пошкоджено чотири одиниці пожежної техніки.

Як повідомлялося, у Донецьку 6 грудня пролунали вибухи на території Будьонівського району.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті