Вибухи у Донецьку: окупанти повідомили про розгерметизацію цистерн із бітумом через обстріл, є жертви

У Будьонівському районі окупованого Донецька через обстріл сталася розгерметизація цистерн із бітумом. Під час ліквідації пожежі ніби-то під час повторного обстрілу загинули 2 "МНС-ника", ще 10 госпіталізовані. Про це пишуть пропагандистскькі ЗМІ 6 грудня.

"Два співробітника МНС РФ загинули, ще 10 поранені, про це сьогодні повідомили у головному управлінні МНС з ДНР", - йдеться у поідомленні.

Уточнюється, що о 16:40 на донецьку лінію „101“ було отримано повідомлення про пожежу у Будьонівському районі Донецька.

"На місце виїхали пожежно-рятувальні підрозділи за підвищеним номером виклику. Після прибуття було встановлено, що внаслідок обстрілу сталася розгерметизація цистерн із бітумом. Підрозділи розпочали ліквідацію займання. Під час гасіння пожежі через повторний обстріл загинули 2 співробітники МНС, ще 10 рятувальників госпіталізовані", -  цитується місцеве "МНС".

Додається, що обстрілом було пошкоджено чотири одиниці пожежної техніки.

Як повідомлялося, у Донецьку 6 грудня пролунали вибухи на території Будьонівського району.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті