"Вибори" путіна на окупованих територіях можуть "відкласти"

Російський диктатор путін підписав закон про уточнення порядку проведення "виборів", згідно з яким "народне волевиявлення" на окупованих територіях може бути "відкладено" через "безпекову ситуацію". Про це повідомляють росЗМІ 14 листопада.

"Відповідно до закону, "якщо воєнний стан запроваджено на частині території РФ, вибори президента РФ на такій частині території можуть проводитися відповідно до статті 10.1 закону "Про основні гарантії виборчих прав і права на участь у референдумі громадян РФ", - зазначається у повідомленні.

Це передбачає, що "у разі, якщо підготовка і проведення виборів, референдуму на території суб'єкта РФ після їхнього призначення можуть становити загрозу життю та здоров'ю громадян РФ, вибори, референдум відкладаються за рішенням ЦВК РФ".

Як повідомлялось раніше, у Кремлі вже назвали результати "виборів" президента РФ, які відбудуться у наступному році.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті