"Вибачте, що бійки не було". Пригожин і Кадиров не стали "забивати стрілку" і спустили конфлікт "на гальмах"

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що залагодив конфлікт із керівництвом кадировців. Про це розповів через свою пресслужбу.

"Мені зателефонував Рамзан (глава Чеченської республіки РФ - "ОстроВ"), і ми домовилися, що спускаємо всю історію на гальмах", - повідомив Пригожин.

Він визнав, що висловлювання, які були з боку представників Чечні "досить провокаційні", спрямовані на те, щоб вивести власника ПВК "Вагнер" на риторику 90-х: "Так би мовити, на стрілку приїжджай, поговоримо по-чоловічому". 

"Повірте мені, під час розбірок між "Ахматом" і ПВК "Вагнер" переможець був би очевидний, але крові було б пролито досить багато", - сказав Пригожин.

Він пояснив, що не відразу відповів на ці провокації, оскільки "будь-які міжнаціональні конфлікти в Росії гасяться потім дуже довго".

"У Росії повелося так: національні меншини можуть висловлюватися на адресу росіян. А росіяни на їхню адресу безкарно висловлюватися не можуть", - поскаржився він.

Як повідомлялося раніше, Депутат Державної думи Делімханов і заступник голови уряду Чечні із силового блоку Даудов звинуватили Пригожина в образі спецпризначенців "Ахмат" і запропонували йому поговорити "як чоловік із чоловіком".

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті