Ви можете покладатися на Італію, ми з вами до кінця: прем'єр-міністр Джорджа Мелоні відвідала Бучу та Ірпінь

Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні відвідала Бучу та Ірпінь, які навесні минулого року звільнили від російських загарбників. Про це 21 лютого повідомляє італійська агенція Ansa.

"Ви можете розраховувати на Італію, ми були з вами від початку і будемо до кінця. У вас є вся наша підтримка", - сказала вона під час приміщення Бучі.

Також Мелоні поклала квіти на згадку про закатованих російською армією людей. Під час візиту їй вручили медаль "Місто, яке не завойоване".

Наступним населеним пунктом, який відвідала прем'єр Італії, став Ірпінь. Там Мелоні передала місцевій владі два генератори для підтримки критично важливої інфраструктури. Ці генератори є частиною партії з 52 генераторів на суму понад 660 тисяч євро від уряду Італії України.

Після візиту до Бучі та Ірпені Мелоні повернулася до Києва, де у неї запланована зустріч із президентом Володимиром Зеленським.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мелоні прибула до столиці України на борту поїзда.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті